در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
تحصيل در كانادا سئو حرفه اي فروشگاه هاي اينترنتي 9122341838
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مهدي
تاريخ: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۵:۵۲

دانشگاه هاي كشووجود دانشمندان با استعداد و محققان پرتلاش در كانادا محيطي بي همتا براي كار و تحصيل ايجاد كرده است.

ادامه تحصيل در كانادا در امور كامپيوتري و فناوري اطلاعات ، ارتباطات از راه دور ، حمل ونقل شهري ، هوافضا ، ميكروالكترونيك ، دستگاه هاي پزشكي ، نرم افزارهاي پيشرفته ، انرژي هاي برق آبي وهسته ايي ، ليزر ، بيوتكنولوژي ، صنايع غذايي ، ادامه تحصيل در كانادا فرصتي بي نظير است و بدست آوردن آن در گرو اخذ پذيرش از دانشگاه در رشته مورد علاقه و دريافت ويزا دانشجويي است.

 

كشور كانادا از جمله ويزاي تحصيلي كانادا دانشگاههايي است كه به دليل اعتبار جهاني و رفاه اجتماعي بيشترين متقاضي مهاجرت را داردو تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس از مزاياي بسياري برخوردار است. كشور كانادا در شمال قاره آمريكا قرار دارد و بعد از روسيه بزرگترين كشور جهان است و در مقايسه با ديگر كشورها جمعيت كمي دارد و از جمله مهاجرپذيرترين كشورها است.

 

به دليل سطح علمي شرايط تحصيل در كانادا وآموزشي عالي دراين دانشگاه ها، هر ساله دانشجويان زيادي از سراسر جهان متقاضي اخذ ويزاي تحصيلي كانادا مي باشند.

 

تحصيل در مدارس كشور كانادا

 

تحصيل در مقاطع دبستان و دبيرستان كشور كانادا در بهترين مدارس خصوصي و دولتي كانادا ميسر است و كشور كانادا براي از بين بردن دغدغه خانواده ها در رشد و تربيت دانش آموزان در محيطي بيگانه، شرايط ويژه اي را نظير محيا كردن خوابگاه هاي دانشجويي با امكانات پيشرفته، تهيه غذاي اسلامي و حلال، فراهم كردن بستر نظارت مستمر اولياي دانش آموز بر روند تحصيلي و زندگي در كانادا و بسياري ديگر از امكانات را جهت تسهيل و بهبود بخشيدن زندگي در حين ادامه تحصيل در كانادا بوجود آورده است. هزينه هاي تحصيل و زندگي در كانادا در دوره دبيرستان و دانشگاه در حدود ۲۵ تا ۳۰ هزا دلار كانادا است كه اين هزينه شامل هزينه مدرسه، خوابگاه، غذا، بيمه و …. مي باشد.

 

تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس

 

افرادي هم بدون دريافت مجوز  هزينه تحصيل در كانادا تحصيلي در اين كشور مشغول به تحصيل مي شوند كه لازم به ذكر است اين دسته از افراد فقط شش ماه مي توانند در اين كشور تحصيل كنند و از ان پس براي تحصيل بايد مجوز تحصيلي را كسب كنيد.خيلي ها تصور مي كنند كه مجوز تحصيلي همان ويزاي تحصيلي است در صورتي كه مجوز تحصيلي اجازه  ادامه تحصيل در كانادا با نام استادي پرميت (Study Permit) مي باشد كه با ويزاي تحصيلي متفاوت مي باشد.

 

تحصيل در كانادا با مدرك ديپلم و ليسانس

 

كالج ها در كانادا دو نوع مدرك ارائه مي دهند يا مدركcertificates و يا مدرك ديپلم. تفاوت اين مدرك ها در اين است كه مدرك ديپلم يك سال به طول مي انجامد كه اگر ديپلم براي كارشناسي صادر شود در حد ديپلم ايران است.جهت اخذ مدرك ديپلم در كانادا و ادامه تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس دانش اموزان بايد ۱۲سال تحصيلي را به اجبار بگذرانند تا موفق به اخذ ديپلم شوند. معدل دوره ي دبيرستان فرد جهت اخذ پذيرش دانشجو لازم است.

 

شرايط تحصيلي در مقطع ليسانس و فوق ليسانس و دكتري در كانادا

 

پس از اخذ مدرك تحصيلي ديپلم و پيش دانشگاهي در ايران شما مي توانيد بطور مستقيم وارد دانشگاه هاي كانادا شويد و تحصيل خود را در دانشگاه هاي كانادا شروع نماييد البته لازم است بدانيد بعد از ورود به ۱۸ سالگي و براي تحصيل در كشور كانادا و كشور هاي انگليسي زبان در تمامي مقاطع ليسانس، فوق ليسانس، دكتري  شما نياز به مدرك زبان آيلتس ( ILETS)، تافل (TOFEL) يا معادل آن ها نياز خواهيد داشت و اين باور نسبت به تحصيل در كشورهاي انگليسي زبان بدون مدرك زبان كاملا اشتباه است.

 

افرادي كه قصد ادامه تحصيل در كانادا به همراه بورسيه را دارند به اين نكته توجه داشته باشند كه اخذ پذيرش از دانشگاه هاي خارجي مستلزم آگاهي از نكات ريز و حساسيست كه چنانچه رعايت نگردد پذيرش ناموفق خواهد بود و همچنين بعد از دريافت پذيرش از دانشگاه بايد براي دريافت ويزا از آن كشور اقدام كرد كه قطعاً مرحله دريافت ويزا از پذيرش دانشگاه دشوارتر و حساس تر مي باشد و بايد با دقت و آگاهي كامل نسبت به قوانين روز كشور مذكور اقدام نماييد.

 

تحصيل در مقطع دكتراي كشور كانادا

 

در تمامي كشورها دوره دكترا دوره اي ۴-۵ ساله است اما بدليل نظام آموزشي قوي حاكم در كانادا طول دوره دكترا ۲٫۵-۳ سال است. كساني كه چه در كانادا و يا هر كشور ديگري در مقطع فوق ليسانس فارغ التحصيل شده باشند مي توانند براي پذيرش در اين دوره اقدام كنند. مدرك زبان مورد نياز براي دوره دكترا IELTS 6.5 است.بردن همراه (همسر) و فرزندان زير ۱۸ سال در اين دوره ميسر است و فرزندان مي توانند به راحتي از سيستم آموزشي پيشرفته كانادا استفاده كرده و به تحصيل بپردازند.

 

شرايط تحصيل در كانادا

در نظر داشته باشيد تحصيل در كانادا در مقطع ليسانس و فوق ليسانس با نمره آيلتس آكادميك (Overall Score Band) 6.5 امكانپذير مي باشد اما خبر خوب اين است كه ادامه تحصيل در كانادا در  مقطع ليسانس و فوق ليسانس با نمره آيلتس آكادميك (Overall Score Band) 6 كه با عنوان پذيرش مشروط يا (Conditional) نيز شناخته مي شود امكان پذير است كه در قسمت پايين شرايط و نجوه پذيرش مشروط خدمتتان شرح داده خواهد شد و اما تحصيل در مقطع دكترا در  دانشگاه هاي كانادا نيازمند آيلتس آكادميك (Overall Score Band) 7 مي باشد جهت اطلاعات بيشتر با كارشناسان شعبه فرمانيه ليگال اپلاي تماس بگيريد.

 

پذيرش مشروط (Conditional)

 

پذيرش مشروط بدين معني مي باشد در صورتي متقاضي بنا به هر دليلي موفق به اخذ نمره حداقل ۶٫۵ در مقطع ليسانس و فوق نشود و نمره ۶ داشته باشد مي توان برايش پذيرش مشروط تحصيلي در دانشگاه هاي كانادا گرفت ولي بشرط آنكه پس از اخذ پذيرش تحصيلي ليسانس و فوق ليسانس در كانادا و ورود به كانادا دوره زبان پيش نياز را در دانشگاه بگذراند و براي مقطع دكترا تيز با نمره ۶٫۵ مي توان پذيرش تحصيلي دانشگاه را گرفت كه متقاضي براي تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس پس از ورود به كانادا بايد دوره پيش نياز زبان را در دانشگاه بگذراند.جهت اطلاعات بيشتر با كارشناسان شعبه فرمانيه ليگال اپلاي تماس بگيريد.

 

براي ادامه تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس در دانشگاه هاي كانادا مي بايست معدل مدرك ديپلم حداقل۱۴ باشد. البته اگر فرد قصد تحصيل در دانشگاه هاي ممتاز كشور كانادا در بعضي از رشته هاي خاص را داشته باشد بايد معدل ديپلم وي بالاي۱۵ باشد.

دانشگاه هاي كشور كانادا از جمله دانشگاههايي است كه به دليل اعتبار جهاني و رفاه اجتماعي بيشترين متقاضي مهاجرت را دارد. كشور كانادا در شمال قاره آمريكا قرار دارد و بعد از روسيه بزرگترين كشور جهان است و در مقايسه با ديگر كشورها جمعيت كمي دارد و از جمله مهاجرپذيرترين كشورهااست. به دليل سطح علمي وآموزشي عالي دراين دانشگاه ها، هر ساله دانشجويان زيادي از سراسر جهان متقاضي اخذ ويزاي تحصيلي كانادا مي باشند.

 

هزينه تحصيل در دانشگاه هاي كانادا در مقطع ليسانس، فوق ليسانس و دكتري با توجه به رشته، شهر، ايالت، نوع دانشگاه و… متفاوت است و  تمامي هزينه هاي متقاضي به دلار كانادا است . لازم به ذكر است كه به دانشجوياني كه معدل درسي بالايي دارند كمك هزينه تحصيل در كانادا با ديپلم و ليسانس تعلق مي گيرد كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت. جهت اطلاعات بيشتر با كارشناسان شعبه فرمانيه ليگال اپلاي تماس بگيريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ