در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
پايان نامه موفق سئو حرفه اي فروشگاه هاي اينترنتي 9122341838
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مهدي
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۵:۰۶

انجام پايان نامه چيست ؟

انجام پايان نامه كامل به معني كمك كردن و مشاوره دادن و آموزش دادن به دانشجويان ارشد و دكتري در خصوص نگارش پايان نامه نهايي جهت دفاع و فارغ التحصيلي مي باشد . انجام پايان نامه هرگز بدين معني نيست كه موسسات كل پايان نامه را نوشته و حاضر و آماده به دانشجو تحويل دهند و دانشجو هيچ زحمتي در طول انجام پايان نامه  نكشد بلكه در تمامي مراحل در كنار استاد مربوطه بوده و از ايشان آموزش هاي لازم را دريافت مي كند. انجام پايان نامه در موسسات منتخب بدين صورت پيش مي رود كه موسسه و دانشجو گام به گام با همكاري هم و با استفاده از تجارب استاد مربوطه ، مراحل پايان نامه را همراه هم به پيش مي برند . در اين مسير دانشجو آموزش مي بيند و در نهايت به پيشرفت سطح علمي وي توسط موسسه كمك خواهد شد .

انجام پايان نامه شامل مراحل زير مي باشد .

 1. ارائه موضوع به همراه مقاله بيس معتبر و جديد به دانشجو
 2. نگارش پروپوزال دانشجو در فرم خام پروپوزال مخصوص دانشكده وي و رفع رايگان و كامل ايرادات احتمالي
 3. نگارض فصول 1 و 2 و 3 دانشجو و رفع رايگان و كامل ايرادات احتمالي
 4. نگارش فصل 4 و 5 دانشجو و رفع رايگان و كامل ايرادات احتمالي
 5. آماده سازي پاور پوينت نهايي دانشجو جهت دفاع
 6. در صورت تمايل دانشجو استخراج مقاله از پايان نامه وي و چاپ در يكي از ژورنالهاي معتبر ISI

اين مراحل گام به گام همراه دانشجو پيش برده مي شود و در طي مراحل آموزش هاي لازم به دانشجو داده شده و در نهايت دانشجو به بهترين شكل ممكن از پايان نامه خود دفاع خواهد كرد .

 

 

.

به گزارش ايلنا، اگر تصميم داريد براي نگارش مقاله يا انجام پايان نامه   خدمات مشاوره اي موسسات و گروه هاي آموزشي استفاده كنيد، حتما به توصيه هاي زير دقت كنيد:

 • حتما به محل موسسه مورد نظر مراجعه نموده و از هويت حقوقي آن اطمينان حاصل نماييد.

• پرداخت هرگونه مبلغ را پس از عقد قرارداد انجام دهيد.

• گزارش پيشرفت كارخود را هر هفته پيگيري كنيد تادر صورت عدم پيشرفت مناسب، زمان را ازدست ندهيد.

به هيچ وجه به تعداد قراردادهاي موجود در موسسه ها اكتفا نكنيد، ساختن قرارداد غير واقعي سخت نيست.•

 موسساتي كه در وبسايت خود، آدرس مشخص و تلفن ثابت ندارند به طبع از اعتبار كافي برخوردار نيستند.•

يكي از وجوه متمايز موسسه علمي پژوهشي فري تز و مگ تز نسبت به ساير فعالان در زمينه انجام پايان نامه تعهد آموزش است، به اين معني كه در تمامي مراحل انجام پايان نامه به شما آموزش هاي لازم داده خواهد شد. كارشناسان اين مجموعه به صورت مستقيم تا آخرين روز دفاع پايان نامه شما را همراهي نموده و ارتباط مستقيم دانشجو و كارشناس نيز از جمله برتري هاي موسسه علمي پژوهشي فري تز و مگ تز است. از آغاز تا پايان راه و در تمامي مراحل از جمله پروپوزال، اعمال پيشنهادات احتمالي استاد راهنما همراه شما بوده و مسير دشوار انجام پايان نامه را براي شما آسان و هموار مي نمايد. ما همواره سعي بر اين داشته ايم تا دانشجويان بتوانند مرحله فارغ التحصيلي خود را با ارايه پايان نامه اي مناسب و درخور به بهترين شكل پشت سر گذارند.

پرداخت اقساط، عقد قرارداد آنلاين و يا حضوري انجام پايان نامه كارشناسي ارشد ، تعهد تحويل كامل پايان نامه در زمان درنظر گرفته شده، تعهد آموزش، ارتباط مستقيم كارشناس و دانشجو، همراهي تا آخرين روز دفاع برخي از وجوه متمايز موسسه علمي پژوهشي فري تز و مگ تز است كه پس از عقد قرار داد انجام پايان نامه دانشجو ازآن ها بهره مند خواهد شد. ما در تمامي مراحل در كنار شما هستيم و مي كوشيم تا با ارايه يك پايان نامه خوب پايان خوبي را براي دوران تحصيل شما رقم بزنيم. پايان نامه هاي انجام شده از نظر علمي در سطح قابل قبولي بوده و در صورت درخواست دانشجو مي توان با استخراج مقاله از آن ها به تهيه مواردي نظير مقالات علمي پژوهشي تخصصي، مقاله ISI و مقاله ISC اقدام نموده تا بتوانيد در ساير عرصه هاي علمي نيز دست آوردهاي ارزشمندي را كسب نماييد

.

منابع. نگارش پايان نامه ماه‌ها طول مي‌كشد و دانشجو موظف است كه مرحله به مرحله برنامه ريزي داشته باشد . اين كارها را براي شما با بالاترين كيفيت ممكن انجام مي دهد. انجام پايان نامه ارشد (انجام پايان نامه دكتري) به طوركلي بايد شامل ايده نو و مطلب به روز باشد و حجم مطالب استفاده شده بالاترين كيفيت و اعتبار را داشته باشد. دانشجوي ارشد و دكتري بايد توقع بالايي از خود و پايان نامه اي كه قرار است ارائه بدهد داشته باشد. به دليل اينكه بسياري از دانشجويان از اصول انجام پايان نامه آگاهي لازيم را ندارند و همچنين عده زيادي از دانشجويان شاغل هستند و فرصت كافي براي گردآوري اطلاعات رو ندارند ما به شما مشاوره پايان نامه،فري تز و مگ تز را پيشنهاد مي كنيم. متخصصين مجرب ما آماده انجام پايان نامه شما مي باشند. هر كاري كه براي انسان خوب و مفيد باشد از نظر اكثر اساتيد بزرگ و روانشناسان بايد در موردش بيشتر تحقيق و بررسي كند و درباره آن و مدل يادگيري بيشتر زحمت بكشد.

دانشجو بايد بعد از انجام پايان نامه كارشناسي ارشد توانسته باشد در آن زمينه اي كه كار كرده خبره شود و بتواند در اين رابطه نظر هر كسي كه در رابطه با موضوعش مشتاق است توضيحات مفيد و كافي بدهد. زيرا اين كار باعث رشد و رونقي در جوانان ديگر شده تا به سوي انجام آزمايشات و پايان نامه هاي كارشناسي ارشد و مقاطع بالاتر تلاش كند. هر چه ذوق در دانشجو وجود داشته باشد مي تواند در درس خود پيشرفت كند و پله هاي ترقي براي تخصص و حرفه خود را بر دارد. هر دانشجو با انجام پايان نامه كارشناسي ارشد قدمي براي پيگيري علم خود و همينطور در مقطع دكتري داشته باشد و او را در اين راستا موفق گرداند. با اين كارها دانشجويان گرامي در راستاي موضوعاتي كه از طرف اساتيد به آن ها محول مي كنند مي توانند بهترين ها را انجام دهند و براي پايان نامه خود كوشا باشند.

جهت ثبت درخواست تلفني يا درخواست مشاوره رايگان عدد ۱ را به سامانه پيام كوتاه موسسه ارسال كنيد تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد .

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ